TR
|
ENG
TARİHÇE

    1998 yılında Lefkoşa'da kurucu direktörümüz Sn. Hüseyin Şenol RUSO tarafından küçük bir işletme olarak kurulmuş ve yatırımlarına gün be gün bir yenisini daha eklemiş ve eklemektedir. Öncelikle bünyesine Saten Kuyumculuk Ltd'yi katmış ve daha sonra ise 2000 yılında Girobey Ecza Deposu'nu bünyesine ekleyerek veteriner ve beşeri ilaçları üzerine ithalatlar gerçekleştirmeye başlamıştır. 2001 yılında ise ICY Su kurulmuştur. En son olarak 2010 yılında Medialife Advertising & Organization medya markasını kurmuştur.

    Giro Group bugün itibarı ile yerli üretim, ithalat, kuyum ve servis sektörlerinde faaliyet göstermeye devam etmektedir.


VİZYON

    Kurumsal ve profesyonel bir yapı ile gelişmeye devam ederek bünyemizdeki şirketlerle bulunduğumuz sektörlerde birinci olmak başlıca vizyonumuz ve hedefimizdir.


MİSYON

    Kurumsal, profesyonel, yenilikçi, girişimci, müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli ürün ve hizmetler sunan, insan kaynaklarına değer vererek sürdürülebilir ekonomik büyümeyi gerçekleştirmek ve faaliyet alanı olan tüm sektörlerde ülke ekonomisine katkıda bulunan, kurucusunun vizyonu, ışığı ve değerleri doğrultusunda gelişen bir kurum olmaktır.

    Bunlara ek olarak sosyal ve çevresel sorumluluk alanlarında da bulunduğu sektördeki rakiplerine örnek, saygın ve güvenilir bir kurum olmak başlıca misyonlarımızdandır.

Kurumsal

Designed & Powered by Ata Bilişim